Ana sayfa \ Kokteyl
Kokteyl Hazırlığı

Маdal Bal gençleştirme içeceğinin hazırlaması

*1 İki kaşık taze sıkılmış limon suyu.
*2 İki kaşık doğal MadalBal şurubu.
*3 Bir tutam acı kırmızı biber.
*4 Kaynatılıp, vücut ısısı seviyesine getirilen 300 ml su.
*5 Malzemeler cam bardakta karıştırılır.

Gençleştirme içeceğinden bir bardak (300 ml) hazırlamak için sadece:

  1. İki /2/ çorba kaşığı doğal Madal Bal. Ürün, Gençleşme Programı için özel olarak üretilmiş, ağaç özsularının sadece en saf maddeleri kullanılmıştır. Sıradan şuruplar, bal ve diğer tatlı özsuları bu program için uygun değildir. Bunlar, program sırasında organizmanın temizlenme ve yenilenme süreçlerini engelleyebilir, hatta durdurabilirler.
  2. İki /2/ çorba kaşığı taze sıkılmış limon suyu (yarım limon gerekli). Önemli olan, limon içeceği veya konsantre limon suyu değil, taze limon kullanılmasıdır.
  3. Bir tutam acı kırmızıbiber (veya kişisel zevkinize göre başka miktarda biber ilâve edebilirsiniz).
  4. Bu bileşenleri (300 ml) bir bardakta karıştırdıktan sonra sıcak veya soğuk maden veya kaynatılmış su ilâve edin.

Bu kokteylden istediğiniz sıklıkta ve miktarda içebilirsiniz. Günde 6-10 bardak (2 litreden 3 litreye kadar) tavsiye edilir. Her 1.5 -2 saat arası düzenli veya daima açlık hissi veya halsizlik duyulduktan sonra alınması tavsiye edilir.

Gençleştirme içeceğini gün boyu içeceğinizden dolayı, sabahları 1.5 litre bir şişede (5 doz x 300 ml) olarak daha büyük bir miktar hazırlamanız daha pratik olabilir. Aynı şekilde içecekten günlük ihtiyacınızı karşılamak için 2 şişe (10 doz x 300 ml) hazırlayabilirsiniz. Göreceksiniz ki, bu daha pratiktir ve zamandan tasarrufunuzu sağlar.

10 günlük Program için size, 1-1.5 litre (2-3 şişe) Madal Bal ve yaklaşık 3 kg limon gerekli olacaktır.