Ana sayfa \ Program Versiyonları
10 GÜNLÜK PROGRAM
Madal Bal Program √ Vücudunuzu toksinlerden arındırmak üzere her Gençleşme Programı Versiyonu öncesi kalın bağırsağınızı İngiliz tuzu (Magnezium Sulfate) ile temizlemeniz gerekir!

Bizim kendi iç temizlenme mekanizmamız olağanüstü etkilidir; fakat temizlenmek için zamana ve elverişli şartlara ihtiyaç vardır. Biriken toksinlerin çekilmesi, taşınması ve atılması süreçlerinin tamamen gerçekleştirilmesi için 10 gün gereklidir. Bu sıvı beslenme rejimi, sadece gençleştirici içeceğinden içerek, vücudunuzun arınmasına, dengelenmesine ve gençleşmesine imkân sağlıyor.

10 günlük Gençleşme Programı’ndan bekleyebileceğimiz şeyler için işte tipik günlük notlar:

1-2. gün: Meydan okuma kabul edilmiştir, serüven başlamıştır! Tebrikler, siz kendi kendinize çok büyük bir iyilik yapıyorsunuz. Bunu, bir gençleştirme içeceği ile kutlayalım! İnsanların birçoğu bu etapta açlık hisseder, bu nedenle, gençleştirme içeceğini çok yakınımızda bulunduralım. Hafif baş ağrıları olabilir. Yeterli miktarda sıvı için!

3-5. gün: Hafif baş dönmesi veya halsizlik hissedebilirsiniz. Bu, normaldir; çünkü toksinler atılmak için şimdi kanınızdadır. Prensip olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ruhsal olarak bu günler en zor günlerdir. Teslim olmayın, bir defa beşinci güne ulaştığınız zaman, geri kalan yolu kolayca aşacaksınız.

6-10. gün: Gittikçe kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Vücudunuz, toksinleri atarken size memnuniyetle: “Sana teşekkür ediyorum! Sana çok teşekkür ediyorum!” der. Hafiflik, canlılık ve özgürlük hissi doğar. Kendinizi özel bir hediye ile ödüllendirin. Siz başardınız!

Birçok insan Gençleşme Programı sırasında ve sonrasında kendilerini olağanüstü iyi hissettikleri için hayret ediyorlar. Genelde programın ikinci yarısında kendinizi daha enerjik hissediyorsunuz. Günlük işinizi sorunsuz yerine getirmek durumundasınız. Olağan rejiminizi değiştirmenize gerek yok. Birçok uygulayıcının programa olan ilgisi her geçen gün daha da artmaktadır.

10 gün boyunca sıradan yiyeceklerden uzak kalamayacağınızı düşünüyorsanız veya etkinlikler, iş veya ailenize verilmiş yemek vaatleriniz, yemekten kaçınmanıza imkân vermiyorsa, Gençleşme Programı’nın hafifletilmiş farklı sürümlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde, ileride 10-günlük program için deneyim ve güven edineceksiniz.